212 Да бъде осигурена отново възможност за безплатно саниране на междуфамилните жилищни сгради – това е един от основните въпроси, които пловдивчани поставят пред кмета на Пловдив и втори в листата на ГЕРБ-СДС Костадин Димитров. „При всекидневните ми срещи с граждани те настояват отново да имат възможността да санират жилищата си безплатно. Това може да стане единствено при правителство на ГЕРБ”, заяви Костадин Димитров. Той си спомни колко трудности е имало при отваряне на първата програма. „Като кмет на „Тракия” обикалях от блок на блок, за да разяснявам уникалната възможност за обновяване на домовете и да настоявам хората да се възползват от нея. Пропагандата, че ще загубят жилищата си, тогава ги изплаши. Но сега моите съграждани разбраха, че са изгубили този шанс и настояват отново за безплатно саниране”, разказа кметът на Пловдив Костадин Димитров. „ГЕРБ гарантира 100% безплатно саниране. За това е важно да имаме редовно правителство, което да даде възможност на гражданите отново да има възможността енергийно да обновят домовете си”, категоричен е той. Костадин Димитров призова пловдивчани да гласуват за стабилност и сигурност с № 18 на изборите на 27-и октомври. „Второто ми място в пловдивската листа веднага след председателя на ГЕРБ Бойко Борисов е гаранция, че важните проекти на Пловдив ще се случат”, подчерта кметът Костадин Димитров. Може да ви хареса също Петър Витанов: Времето на фискалните илюзии приключи: Избираме по-трудния, но по-честния път – да възстановим стабилността на публичните финанси Депутатите приеха оставката на Делян Добрев Нов размер на социалната пенсия за старост предстои да обсъди правителството Йордан Цонев напуска политиката