222 Президентът Румен Радев разговаря в Ню Йорк с ръководителя на Офиса за координиране на санкциите в Държавния департамент на САЩ Джим О`Браян. По време на срещата бяха обсъдени теми, свързани с партньорството между България и САЩ в противодействието на корупцията, гарантиране на върховенството на правото и повишаване на прозрачността в системата на правосъдието. Може да ви хареса също Йордан Цонев напуска политиката Независими за Пловдив питат: Ще бъдат ли отворени училищните дворове през ваканцията? Прогресивна България става партия Делян Добрев подаде молба за напускане на Народното събрание