467 Днес минах през Пловдив на път за Стара Згора за пореден път да се уверя, че през последните четри години нищо не е правено и че след четири години заварих един багер на същото му място. Преди 4 години „лошият“ Бойко Борисов беше осигурил 44 милиона за околовръстното на Скобелева майка, а сега разбирам, че то имало само 8 милиона от необходимитите 41. Сега правим първи копки и водосвети за 150 метра, ами те за четири години дори очуждителните процедури не са направили. Заложили в бюджета 9 милиарда за инфраструктура, а имат само милиард и половина. Днес съм тук като зрител и да обещая, че ако ние сме на власт този проект ще го завършим, ако ли не след 1 година ще дойда и ще се смея, че багерът е още тук. Но зависи от хората да излезнат и да гласуват, да направим правителство и да обещая на кметовете, че ще има средства за инфраструкутни проекти. Ето кметът на Родопи е тук – той е от друга партия, пита ме за Ягодовско шосе, но как да му обещая? Не искам да съм на мястото на кметовете – ще правя първи копки, а няма да имам пари. Ако ни изберат и управляваме ще завършим и този проект, ще завършим и Хемус, защото и там парите ги няма“, това каза лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов, който присъстваше на първата копка на околовръстното от Скобелева майка до Асеновградско шосе. Може да ви хареса също Витанов категоричен: Без дълг няма да се мине Владислав Горанов: ГЕРБ все още нямат ясна концепция как да се включат в президентската надпревара Джефри Сакс и Росен Плевнелиев гостуваха в Пловдив по международен проект за мир Мъж на 75 години от Пловдив се е удавил край Китен