245 БСП- Обединена левица регистрира листата си в 16 МИР Пловдив. „Вече сме обединени и смятаме, че ще постигнем по- добър резултат. В 16 МИР сме с листа от 16 кандидати. Искаме по- чист Пловдив, без голям трафик, без презастрояване. Нямахме проблем с реденето на листите. Аз водя листата, Валери Жанлянов, който е втори в листата има голям парламентарен опит. 20- годишният Атанас Ангелов е трети, а 4- ти е Аранас Бояджиев. Естествено, че искаме по- добър резултат. Искаме повече от двама депутати. Имали сме от Пловдив и 3- ма. Защо да не постигнем този резултат“. Това обяви водачът на листата в Пловдив Иван Петков. Може да ви хареса също Ивелин Михайлов сложи край на „Исторически парк“ Витанов категоричен: Без дълг няма да се мине Владислав Горанов: ГЕРБ все още нямат ясна концепция как да се включат в президентската надпревара Предстои смяна на ръководството на „Информационно обслужване”