610 Ботев осъществи поредния си изходящ транфер. Мартин Секулич вече не е играч на жълто- черните. В реванша със Зрински Секулич е изиграл последния си мач за Ботев и ще продължи кариерата си в Русия. По информация на PlovdivNews.bg условията по сделката са много добри и за клуба, и за футболиста. Може да ви хареса също Ето я пълната програма за юбилейния концерт 100 години Локомотив Пловдив Гришо се изкачи в ранглистата преди Уимбълдън Тодор Неделев започна активни тренировки във фитнеса Спортът и мачовете по телевизията днес