272 Ботев благодари на феновете си след мача със Зрински. Канарчетата загубиха мача в Мостар и отпаднаха от Евротурнирите. Ето какво написаха жълто- черните: Четири мача в Лига Европа, два в Лига на конференциите. Историята на Ботев на международната сцена бе обогатена с двубои срещу Марибор, Панатинайкос и един познат съперник — Зрински. През цялото време вие, привържениците на Ботев, бяхте зад отбора. Благодарим ви! Може да ви хареса също Насрочиха старта на Спартак (Пловдив) Черно море се раздели с Димитър Тонев Ботев подсили защитата си с национала на Уганда Тимоти Ауани Динко Динев преодоля квалификациите на турнира от сериите „Чалънджър“ в Пловдив, националите Илиян Радулов и Янаки Милев започват днес