265 Ботев тренира на стадион „Бйели Брйег“ в Мостар 24 часа преди реванша със Зрински. Заниманието започна с кратък разбор в средата на терена по традиция на Душан Керкез. „Заключителна тренировка преди шестия европейски мач за сезона“, написаха жълто- черните. Направи впечатление, че домакините поздравиха Ботев с надпис „Добре дошли“ на таблото на стадиона. Може да ви хареса също Официално! Димитър Тонев се завърна в Ботев Кадри от кухнята на Ботев: така се поддържа форма на клубната база ФИФА планира да промени правилото за хвърляне на монета преди дузпите на Световното първенство Славия, Левски и ЦСКА с благотворителен мач след трагедията край Ямбол