363 Отново страхотна хореография от феновете на Ботев на мача със Зрински Мостар. Днес стадион „Христо Ботев“ не е препълнен както на мача с Панатинайкос. На Трибуна Юг обаче отново бе издигната хореография като този път е с цитат от „Опълченците“ на Шипка на Иван Вазов: „От урва на урва и от век на век“ Целия стадион рецитира: Българин да се наричам първа радост е за мен. https://plovdivnews.bg/wp-content/uploads/2024/08/zrinski13.mp4 Може да ви хареса също Черно море се раздели с Димитър Тонев Ботев подсили защитата си с национала на Уганда Тимоти Ауани Динко Динев преодоля квалификациите на турнира от сериите „Чалънджър“ в Пловдив, националите Илиян Радулов и Янаки Милев започват днес Иван Иванов загуби в дебюта си в мъжките квалификации на „Уимбълдън“