255 Във връзка с постъпилите в УМБАЛ “Свети Георги” – Пловдив пациенти, пострадали при пътно-транспортното произшествие на 139-ия километър на магистрала “Тракия”, Ви информираме за тяхното състояние. Четиримата пострадали – двама възрастни и две деца, турски граждани, бяха приети в Първа клиника по хирургия с различни наранявания. След извършените медицински прегледи и образни изследвания, бе установено следното: Пациенти имат травми на глава, гръден кош, корем и таз. Състоянието на едно от децата е по-сериозно, като при него е диагностицирана фрактура на подбедрицата. Всички пострадали са подложени на необходимото лечение и наблюденив. Няма опасност за живота им. Нашият екип от специалисти продължава да се грижи за тях и ще направим всичко възможно за бързото им възстановяване. Може да ви хареса също Шофьор на камион е в тежко състояние след катастрофа на АМ „Тракия“ 71-годишен шофьор блъсна мъж и кучето му в Несебър и избяга Шофьор загина след челен сблъсък, другият водач е с положителна проба за метамфетамин 94 пожара са потушени през изминалото денонощие в страната