429 Благодаря на колегите от Жандармерията и от ОДМВР – Пловдив, че предотвратиха разрастване на напрежението преди пловдивското футболно дерби. Това написа министърът на вътрешните работи Калин Стоянов.Ето какво още написа Стоянов във фейсбук: Бързата и професионална намеса на полицаите не позволи конфликтът да прерасне във физически сблъсък. Не бяха допуснати и сериозни закононарушения. За съжаление има пострадали колеги. Пожелавам бързо възстановяване на двамата жандармеристи, които пострадаха от хвърлени камъни! От територията на стадиона са иззети огромно количество военни димки, фойерверки, факли. При охраната на мача бе използвано видеонаблюдение, на заснетите нарушители ще бъде потърсена отговорност. Може да ви хареса също Черно море се раздели с Димитър Тонев Ботев подсили защитата си с национала на Уганда Тимоти Ауани Динко Динев преодоля квалификациите на турнира от сериите „Чалънджър“ в Пловдив, националите Илиян Радулов и Янаки Милев започват днес Иван Иванов загуби в дебюта си в мъжките квалификации на „Уимбълдън“