231 14-годишен ученик е изпаднал в кома и е бил приет в токсикологията на „Пирогов“ тази сутрин. Това потвърдиха от болницата. Момчето е с алкохолно отравяне и ще остане под наблюдение за 24 часа. От столичната Спешна помощ уточниха, че са се отзовали на сигнал за две момчета, нуждаещи се от медицинска помощ. Другият ученик не е бил хоспитализиран. Няма официална информация дали момчетата са били на абитуриентско празненство. Може да ви хареса също Атанас Пеканов: Ситуацията с ПВУ ми напомня мачове на Реал – изоставаха, но в последните секунди успяваха да обърнат мача. Това трябва да направим Куче насочило спасителите към тялото на изчезналата в Пирин туристка БАБХ проверява схемите Училищно мляко и Училищен плод Жестока тапа на АМ Тракия в посока Пловдив, колоната е километрична