158 От Локо съобщиха страхотна новина за своя служител Нина Вангелова, която имаше сериозен здравословен проблем: Уважаеми локомотивци, с огромна радост ви съобщаваме, че дългогодишният служител на клуба Нина Вангелова е отново на работното си място! През месец юли миналата година тя бе приета в тежко състояние в “Пирогов”. Няколко месеца по-късно тя е напълно възстановена и отново има възможност да бъде сред нас на стадиона! Отправяме специални благодарности за бързите и адекватни реакции на г-н Христо Крушарски, както и на проф. Габровски и неговия екип в “Пирогов”, благодарение на които Нина се пребори и успя да се възстанови напълно! Благодарности и на цялата “черно-бяла” общност, която оказа своята подкрепа в този труден момент! Молитвите ни бяха чути! Заедно сме по-силни! Може да ви хареса също Официално! Димитър Тонев се завърна в Ботев Кадри от кухнята на Ботев: така се поддържа форма на клубната база ФИФА планира да промени правилото за хвърляне на монета преди дузпите на Световното първенство Славия, Левски и ЦСКА с благотворителен мач след трагедията край Ямбол