219 Старши-треньорът на Локомотив (Пловдив) Александър Томаш преподписа с “черно-белите”! Новината стана факт официално днес. Новият контракт е със срок до лятото на 2026-та година. Александър Томаш ще продължи да води “черно-белите” заедно с помощниците си Константин Мирчев, Христо Колев и Тодор Кючуков. Треньорският екип се присъедини към Локомотив на 11 април 2022 година. Начело на тима те и техните футболисти записаха рекордните 9 поредни победи и 11 поредни срещи без загуба в първенството. От ПФК Локомотив желаят още много успехи на Александър Томаш, Константин Мирчев, Христо Колев и Тодор Кючуков начело на “черно-белите”! Може да ви хареса също Локомотив Пд започва лятната си подготовка Жоел Цварц: Твърдението, че съм напуснал заради заплахи, просто не е вярно Вижте пълната програма на Локомотив по кръгове Крушарски поиска среща с феновете, Косич остава треньор