314 Ще говорим след като приключат целите разговори. Неслучайно не даваме изявления, защото не искаме преждевременно да коментираме това, което се случва. Това заяви преди днешните преговори Деница Сачева от ГЕРБ-СДС. По думите ѝ на този етап разговорите са конструктивни. В 10 часа започна вторият кръг преговори между контактните групи на ГЕРБ-СДС и ПП-ДБ за бъдещото общо управление на странатар, припомня БНТ. ГЕРБ настояват за коалиционно споразумение, а ПП-ДБ искат да бъде подписан меморандум с механизъм за назначения в регулаторите. И вчера, и днес преговарящите запазват мълчание за развитието разговорите. Може да ви хареса също Петър Витанов: Времето на фискалните илюзии приключи: Избираме по-трудния, но по-честния път – да възстановим стабилността на публичните финанси Депутатите приеха оставката на Делян Добрев Нов размер на социалната пенсия за старост предстои да обсъди правителството Йордан Цонев напуска политиката