213 Фенове и футболисти на Ботев почетоха 4 години от смъртта на Тоско Бозаджийски. Младежът бе жестоко убит в Солун оф фенове на ПАОК.Жълто- черните привърженици се събраха на Южната трибуна на „Колежа“ и почетоха Тоско множество факли.Фланелка с №12 бе поставена на седалка, която завинаги ще остане за Тоско. Може да ви хареса също Ботев посреща Балкани на стадион Христо Ботев Ботев подписа професионален договор с юношата Радослав Караманов Ботев възстановява дублиращия си отбор от сезон 2026/27 Ботев подсили защитата си с национала на Уганда Тимоти Ауани