210 С голямо удоволствие посрещнах днес в централата на ГЕРБ новия български еврокомисар Илиана Иванова, написа в профила си във фейсбук лидерът на партията Бойко Борисов. Гордея се с отличното ѝ представяне пред Европейския парламент и с огромното мнозинство, с което тя беше избрана за комисар, подчертава той. От написаното става известно, че двамата са обсъдили последните детайли около Плана за възстановяване и устойчивост, както и перспективите на България за присъединяване към еврозоната и Шенген. Говорили са и за ролята на България за развитие на иновациите, компютърните и информационни технологии. В края на срещата подчертах, че България и Европейската комисия ще продължат да работят в тясно сътрудничество по всички важни теми за страната ни и Съюза, посочва Борисов. Той и Иванова са се обединили и около извода, че Европа трябва да продължи да подкрепя Украйна в борбата срещу руската агресия. Може да ви хареса също Витанов категоричен: Без дълг няма да се мине Владислав Горанов: ГЕРБ все още нямат ясна концепция как да се включат в президентската надпревара Предстои смяна на ръководството на „Информационно обслужване” Преговорите с Боташ ще приключат до месец – два, съобщи енергийният министър