Приключват два ремонта на магистрала Тракия

Приключват два ремонта на магистрала Тракия

Информация за шофьорите преди уикенда. Около 14 часа в петък ще бъде пуснато движението по ремонтирания участък на магистрала „Тракия“ на територията на област София. Това съобщиха от Пътната агенция. От 9 часа пък ще бъде възстановено движението от 282-рия до 287-ия км в област Ямбол.

От Агенцията „Пътна инфраструктура“ казват още, че ремонтите в двата участъка приключват в срок. Единствената отсечка от магистрала „Тракия“, на която продължава да се работи, е в област Стара Загора.

 

Социални мрежи