Локо се готви за мача с Арда, млад талант тренира с отбора

Локо се готви за мача с Арда, млад талант тренира с отбора

Локомотив поднови тренировки след победата над ЦСКА София. „Черно-белите“ получиха два дена почивка, а днес започнаха подготовка за гостуването на Арда. Срещата в Кърджали е насрочена за понеделник (11.08) от 21:15 часа.
Хуан Переа и Тодор Павлов взеха участие в днешното занимание.
Под ръководството на Душан Косич днес се готви и Енес Мишев. Той е едно от новите попълнения в състава на Локомотив U18, който спечели тазгодишното издание на международния юношески турнир под егидата на Христо Бонев.

Оставете коментар


Социални мрежи