Бруно доволен от второто място и предупреди, че има още едно полувреме до финала

Вкарахме бързо гол след хубава атака. Играхме повече да държим този резултат и това беше грешка. Това каза треньорът на Локо Бруно Акрапович след равенството с ЦСКА.

"Ако бяхме останали с 11 човека, нямаше да загубим мача. Важното е, че запазихме второто място.

Жонглираме с различни типове играчи. Няма как да правим смените 1:1. ЦСКА ни атакуваше по фланговете, но важното за нас беше да изнасяме топката извън наказателното поле. Тактиката беше да пресираме и си свършихме работата- да запазим второто място.

ЦСКА не ме изненада. Ако не беше червения картон, ЦСКА нямаше как да изравни. Ние пресирахме 1 на 1 и нямаше да има пространство Тиаго да получи паса и да вкара", заяви Бруно.

Относно предстоящия мач със Славия Бруно изрази увереност, че отборът му отново може спечели 3 точки.

За финала каза, че минало само първото полувреме и предстои реванш. Той каза също, че на ЦСКА няма да е лесно с Ботев.

Banner 468 x 60 px