“Марица” загуби от лидера “Черноморец” при младшата, въпреки добрата си игра

“Марица” загуби с 0:1 от “Черноморец” в отложен мач в  Зоналната група при юношите младша възраст 2003/2004. “Жълто-сините” показаха добра игра на тежкия терен на стадион “Пловдив”, но допуснаха нелеп гол и загубиха.

Гостите от Бургас стигнаха до победното попадение в края на първата част, която беше равностойна. След корнер за маричани, гостите организираха контра, която успяха да оползотворят. През втората част “Марица” надигра своя опонент, създаде и доста положения, но така и не се стигна до изравняване на резултата.

Възпитаниците на треньора Христо Фурджев ще зимуват на 9-то място с 18 точки. Тимът показа, че има голям потенциал, който ако успее да разгърне през пролетта ще подобри значително класирането си.

Отборът на “Марица” в тази възрастова група, както и във всички останали, ще тренират до 20-ти декември, след което ще бъдат запуснати в почивка за празниците.