Destiny

СНИМКИ и ВИДЕО: Локо взе скалпа и на ЦСКА

Локо взе скалпа и на ЦСКА, начло с Бруно Акрапович. Черно- белите победиха с 1:0 и се откъснаха със 7 точки пред червените и само на 4 от шампиона Лудогорец.

Единственото попадение в мача падна в 16', когато Томашевич нокаутира стража на гостите.

Още преди почивката Локо имаше няколко отлични ситуации да увелични преднината си.

През втората част "червените" се опитаха да сътворят нещо пред вратата на Локо, но така и не можаха да преодолеят защитата на Локо и непоклатимия Мартин Луков.

В 82' Локо остана с човек по- малко след като Томашевич поличи втори жълт картон.

Дори и с 10 на терена Локо можеше да вкара, но гредата спаси червените след удар на Карагарен.

Така Локо записа 9- та победа в Първа лига и вече е сериозна заплаха за всеки отбор.