Destiny

Жалко, Желко, жалко!

Ботев изигра поредния си трагично слаб мач под ръководството на Желко Петрович. Жълто- черните продължават да копаят дъното след като загубиха с 0:2 от Черно море.

От нападателния футбол, за който говореше Петрович няма и следа, след като в 10 мача има вкарани само 9 гола и спечелени 9 точки.

Ботев може да влезе и в Рекордите на Гинес, след като направи две дузпи в рамките на 60 секунди.

Жълато- черните имаха два шанса през първото полувреме. В 20' Митрович спаси удар на Антонио Вутов от около 10 метра, а 5 минути по- късно и Кардосо не можа да преодолее стража на моряците.

През втората част на мача обаче Черно море разказа играта на Ботев.

В 50' Родриго Енрике изведе отлично Исмаил Иса и той не сгреши за 1:0. Това отвори играта на домакините и те почнаха да създават положение след положение.

Единственото, което направиха играчите на Ботев пък бяха две дузпи в рамките на една минута.

В 65' Вутов събори Енрике и съдията показа бялата точка. За кратко Аргилашки се превърна в герой след като отрази удара му.

В следващата атака Аргилашки събори Даниел Димов и съдията отсъди втора дузпа. Мартин Минчев бе безпогрешен за 2:0.

До края на мача Черно море можеше да вкара и още голове.

Banner 468 x 60 px