Destiny

СНИМКИ: Локо попиля Арда и излезе втори в класирането

Локо разказа играта на Арда, побеждавайки с 5:2 при символичното си гостуване на собствения си стадион в парк Лаута.

Уирис Густаво откри резултата в 11' на мача след грешка на вратаря Караджов. Това бе първия гол на бразилеца с черно- бялата фланелка и първи гол в мъжкия футбол.

В 14' топката отново влезе в мрежата на Арда след центриране от корнер, но попадението бе отменено заради нарушения срещу Караджов.

Само минута по- късно Карагарен все пак покачи на 2:0 след отлична асистенция на Митко Илиев.

Локо продължи да мачка съперника и вкра трети гол преди почивката. След грешка в защитата на Арда, Ален Ожболт покачи на 3:0.

И второто полувреме доминацията продължи и в 51' Ожболт намери отлично Бахтич, който вкара за 4:0.

В 58' бившият играч на черно- белите Веселин Марчев успя да намали дистанцията вкарвайки за 4:1.

В 72' се стигна до нов гол във вратата на пловдивчани. Томашевич не се разбра с Луков и топката влезе в мрежата за 4:2.

Томашевич бързо се реабилитива за грешката си и в 77' оформи крайното 5:2, разстрелвайки Караджов със страхотен удар.

Така Локо събра 10 точки в актива си и е на върха заедно с Левски и Лудогорец, като шампионите играят по- късно тази вечер с ЦСКА.

Banner 468 x 60 px