Destiny

СНИМКИ: Загадъчен Ботев!

Ботев завърши 0:0 с Локо Сф в последната си контрола от предсезонната подготовка.

Жълто- черните не показаха по никакъв начин, че са готови за старта на първенството, след като за 90 минути отправиха само 3 точни удара, на Антон Карачанаков през първата част, на Тодор Неделев през второто полувреме, а най- чистата ситуация бе в 60', когато Карачанаков нацели напречната греда.

Треньорът на Ботев Желко Петрович не можеше да използва 7 играчи заради контузии, което няма как да не се отрази на играта. От лекарския щаб ще направят всичко възможно поне Александър Тонев, Радослав Терзиев и Крис Добрев да са готови за мача с Арда.

Положително от равносметката след контролите на Ботев е, че няма допуснат гол. Притеснителното обаче е, че "канарчетата" са отбелязали само 3 попадения в 5 мача.

Ботев - Ботев Гълъбово 1:0

Витоша бистрица - Ботев 0:1

Ботев - Етър 1:0

Царско село - Ботев 0:0

Ботев - Локо Сф 0:0

Съставът на Ботев: Георги Аргилашки, Кристиан Димитров, Родни Клустър (Слави Шопов), Димитър Пиргов, Еберт Кардосо, Филип Ван Арнен, Лъчо Балтанов, Тодор Неделев, Антон Карачанаков, Филип Филипов, Тайлон (Иво Казаков)

Banner 468 x 60 px