Destiny

Ботев - безапелационен! (ВИДЕО)

Със страхотен обрат Ботев подари победа на своите фенове навръх 106- тата годишнина на клуба. Жълто- черните победиха с 4:2 тима на Верея като гост.

Канарчетата излязоха с фланелки, посветени на годишнината си, но не започнаха никак добре срещата и Верея поведе с 2:0 с две бързи попадения.

Резултата откри Венци Христов в 8' на мача, когато след тъч в наказателното поле Пиргов вместо да изчисти топката, я прати в краката на Христов.

Десетина минути Венци Христов удвои преднината на Верея отново грешка в отбраната.

Тон за обрата даде Жоао Пауло, който прониза мрежата на Пламен Колев с мощен шут от 40 метра в 37' на мача.

Попадението даде импулс на канарчетата и до почивката те имаха още няколко ситуации.

Изравнителното попадение дойде в самото начало на второто полувреме, когато Неделев намери отлично Жоао Пауло, който центрира към Кампос и той вкара за 2:2.

Пълният обрат направи Тодор Неделев, който вкара за 3:2 с удар от фаул от двайсетина метра.

Победата на канарчетата подпечата Стивън Петков, който материализира отличен пробив на Лазар Марин.

Така в отлично настроение жълто- чените ще се съберат на "Колежа", за да отпразнуват 106- тата си годишнина.