Destiny

Сватбата идва в Коматево, а Ставров свири на Локо

Съдийски назначения 22-ри кръг Първа лига

23 Фев 2018 г. Петък 17:30 ч.

ПФК ЦСКА–София - ПФК Черно море

ГС:    Ангел Любенов Ангелов         АС1:    Димитър Божидаров Стоилов    АС2:    Мартин Руменов Ангелов

4-ТИ:    Георги Пламенов Тодоров    ДАС1:    Георги Юлиянов Иванов      ДАС2:    Валентин Георгиев Станчев

СН:    Георги Крумов Виделов     

24 Фев 2018 г. Събота 13:00 ч.

ФК Дунав 2010 - ФК Верея

ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Петър Велизаров Митрев      АС2:    Христо Пламенов Хаджийски

4-ТИ:    Пламен Хинков Хинков     ДАС1:    Станимир Лозанов Тренчев    ДАС2:    Петър Григоров Григоров

СН:    Георги Генов Нарлев     

24 Фев 2018 г. Събота 15:00 ч.

ПФК Берое ЕАД - Етър

ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Мартин Иванов Димитров       АС2:    Димо Дамянов Вълчев

4-ТИ:    Даниел Милков Ников          ДАС1:    Радослав Петров Гидженов    ДАС2:    Мустафа Севди Шефкет

СН:    Йордан Веселинов Гулев     

24 Фев 2018 г. Събота 17:30 ч.

Септември София - ПФК Левски АД

ГС:    Стефан Апостолов Апостолов    АС1:    Иво Николаев Колев          АС2:    Велислав Христов Миленков

4-ТИ:    Веселин Мишев Добриянов    ДАС1:    Никола Антонов Попов    ДАС2:    Християна Красимирова Гутева

СН:    Кирил Петков Йорданов     

25 Фев 2018 г. Неделя 15:00 ч.

ОФК Пирин ЕООД - Витоша

ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Йордан Петров Петров      АС2:    Николай Неделчев Чакъров

4-ТИ:    Румен Емилов Иванов      ДАС1:    Иван Георгиев Пенчев    ДАС2:    Димитър Димитров Димитров

СН:    Антон Симеонов Генов     

25 Фев 2018 г. Неделя 17:30 ч.

ПФК Славия АД - ПФК Локомотив Пловдив 1926 АД

ГС:    Станислав Тошев Ставров          АС1:    Илиян Петров Капарашев     АС2:    Милен Дончев Арабаджиев

4-ТИ:    Павлин Цветанов Михайлов    ДАС1:    Георги Кънчев Димитров    ДАС2:    Димитър Цолов Буров

СН:    Йордан Динков Сталев     

26 Фев 2018 г. Понеделник 17:30 ч.

ПФК Ботев АД - ПФК Лудогорец 1945 АД

ГС:    Ивайло Иванов Стоянов           АС1:    Димитър Русенов Русев        АС2:    Мирослав Максимов Иванов

4-ТИ:    Борислав Николаев Колев    ДАС1:    Николай Йорданов Колев    ДАС2:    Мартин Емилов Стоименов

СН:    Йордан Костадинов Иванов     

 

Banner 468 x 60 px