Destiny

Локо разби разпасаната команда на Ботев (СНИМКИ)

Локо разгроми с 6:0 Ботев в мач от 14- ти кръг на efbet Лига. Черно белите тотално надиграха разпасаната команда на съперника и записаха рекордна победа в градското дерби, ако срещата въобще може да се нарече дерби.

Резултатът бе открит още във 2' на мача, когато Карагарен центрира, защитата на Ботев не беше разбрала, че мачът е започнал и Момчил Цветанов вкара за 1:0.

В 9' Диниш Алмейда удвои след центриране на Умарбаев от пряк свободен удар.

В 23' Локо получи правото да изпълни дузпа за фаул на Филип Филипов срещу Георги Минчев, а Димитър Илиев бе безпогрешен за 3:0.

В 28' след поредната грешка на отбраната на Ботев, Георги Минчев вкара за 4:0.

В 39' Ботев имаше един от малкото си шансове, но Атанас Илиев пропусна да вкара с глава.

В самия край на първото полувреме Ботев остана с човек по- малко след като Джонатан Перейра получи втори жълт и съответно червен картон.

През втората част Локо намали темпото и въпреки това успя да вкара още два гола.

В 71' влезлият на смяна Кристиян Илич покачи на 5:0.

Крайното 6:0 оформи Николай Николаев в 79' на мача.

Така Локо ще ликува и ще помни дълго тази победа.

В Ботев пък трябва сериозно да се замислят и да си направят изводите.

Banner 468 x 60 px