Destiny

Марица разби Атлетик Куклен при Старшата

"Марица" разгроми с 10:0 "Атлетик" (Куклен) в мач от последния редовен кръг при юношите старша възраст 2002/2003. Възпитаниците на Кирил Андонов не срещнаха съпротива и записаха нова изразителна победа на терена на стадион "Марица".

Още на полувремето резултатът беше 8:0, а през втората част маричани намалиха темпото. Ангел Котев реализира хеттрик, Златко Палийски и Павел Параскевов нанизаха по 2 гола, а Георги Иванов, Никола Кондарев и Янис Димитров отбелязаха по едно попадение.

Така "Марица" събра 19 точки в актива си, като тимът няма загуба до момента (6 победи, 1 равенство, голова разлика +38). Тимът има да изиграе два отложени мача, като при победа в един от тях ще зимува на върха в класирането.

МАРИЦА: Алекс Манов, Мариян Бончев, Георги Иванов, Петър Петров, Борислав Дончев, Стоян Шумков, Алекс Попгеоргиев, Павел Параскевов, Никола Кондарев, Златко Палийски, Ангел Котев (Никола Янин, Янис Димитров, Ивайло Димитров, Маргарит Буков)

Banner 468 x 60 px