Destiny

СНИМКИ: Безумен гол в последните секунди лиши Ботев от победа срещу Етър

Ботев завърши 1:1 с Етър. Канарчетата допуснаха изравнителното попадение в последната минута на даденото 3- минутно продължение.

Резултата откри Джонатан Перейра в 18' на мача след центриране на Неделев по земя. Тодор Неделев центрира по земя, Ангелов и Христо Иванов си попречиха и топката мина между тях, а на празна врата Джонатан Перейра не сгреши!

В 31' жълто- черните пропуснаха да удвоят, когато Неделев намери отлично Филип Филипов, който обаче стреля в тялото на защитник.

В 47' Неделев центрира отлично, Димитър Тонев стреля сам срещу вратаря, но ударът му бе неточен.

В 57' Георги Аргилашки спаси удар на Даниел Пехливанов.

В 83' Атанас Илиев направи пропуск отново след центриране на Неделев.

В последните секунди Преслав Боруков успя да изравни резултата.

Дебют в мача направи Салиф Сисе, който влезе в официален мач само два дни след като подписа договор с жълто- черните.

Сега на Ботев предстои гостуване в Панагюрище на местния Оборище за Купада. Двубоят е в четвъртък, 22 октомври, от 15:00 часа.

Banner 468 x 60 px