Destiny

След Роналдо и Меси отсвири наградите на ФИФА

Без големите звезди Лиионел Меси и Кристиано Роналдо ще минат тазгодишните награди за най-добър футболист на ФИФА тази вечер в Лондон. Двамата неизменно си разменяха приза в последните години, но през тази явно друг ще е носителят, твърди "Марка".

Божинов: Дай, Боже, ЦСКА да падне от Левски с автогол

Нападателят на Ботев (Враца) Валери Божинов разкри очакванията си за предстоящото дерби между Левски и ЦСКА. Новакът в Първа лига се изправи срещу "червените" в събота и загуби с 0:2. В двубоя Валери си отбеляза автогол, а след това изпусна и дузпа.

Гришо с първи трофей за годината

Най-добрият български тенисист Григор Димитров спечели първи трофей за 2018 г. Това стана факт, след като Отборът на Европа се наложи над Отбора на света с 13:8 в битката за Лейвър Къп в Чикаго.

Белия: Нямам обяснение, животът продължава

Нямам обяснение. Нищо общо първите 45 минути с вторите. Трябва да изгледам на спокойствие мача. Може би и противника започна да държи по- трайно топката. Това каза треньорът на Ботев Николай Киров след загубата от Лудогорец.

Неделев: Идват някакви чужденци и се правят на голямата работа

Изнервен съм и ще кажа неща, за които ще съжалявам. Сега пак някои ще кажат, че сме дали мача на Лудогорец. Не е така. Няма дузпа при първия гол на Лудогорец, а третия гол мисля, че е от засада, не съм гледал повторенията. това каза Тодор Неделев, който бе избран за играч на мача в анкетата на Гонг и Диема.

Ботев с два бързи гола срещу Лудогорец

Ботев започна много агресивно срещата с Лудогорец и води на шампиона с 2:0.

В 8' Серкан Юсеин получи топката от Густаво в дясно по атаката  и прониза мрежата на Ренан Дос Сантос за 1:0.

В 14' Густаво направи за смях Дяков, който го фаулира и съдията отсъди пряк свободен удар. Зад топката застана Тодор Неделев, който с директен удар от около 30 метра нокаутира Сантос за 2:0

Тайбрек лиши Никол & Ася от балканския бронз

Волейболистката на Марица (Пловдив) Никол Дулева и нейната партньорка Ася Динова завършиха на четвърто място на Балканското първенство по плажен волейбол за жени в Бурса, като само две точки ги деляха от бронза във втория гейм от малкия финал. Другата български представителки, Ирена Мишонова & Светла Ангелова, които са вицешампионки на България, се поздравиха със сребърните медали и станаха вицешампионки на Балканския полуостров.

Banner 468 x 60 px