Бивш играч на Ботев изравни 40-годишен рекорд

Българският голмайстор на американския Тампа Бей Роудис - Георги Христов, реализира четвъртото си попадение от началото на сезона в Източната конференция на USL. Бившия нападател на Ботев се разписа при победата с 2:0 като домакин на Монархс в среща от шестия кръг на шампионата, а голът му, паднал в 70-ата минута, бе негов 57-ми с жълто-зелената фланелка.

21,45 - Ювентус - Наполи, Италия, Серия А, пряко RING

21,45 - Атлетико Мадрид - Бетис, Испания, Примера дивисион, пряко Sport+ HD и F+

22,00 - Бордо - Пари Сен Жермен, Франция, Лига 1, пряко Нова Спорт

23,00 - Сиатъл Саундърс - Минесота Юнаитед, САЩ и Канада, Мейджър лийг сокър, пряко Евроспорт 2

01,00 - Портланд Тимбърс - Ню Йорк Сити, САЩ и Канада, Мейджър лийг сокър, пряко Евроспорт 1

Скандал в Славия: Футболист твърди, че треньорът му вика гей пред всички

Треньорът ме наричаше гей в съблекалнята пред целия отбор, разказва пред “Найроби нюз” изгоненият от Славия Абуд Омар. Той бе обвинен в расизъм от президента Венцеслав Стефанов и уволнен дисциплинарно от отбора. Редица европейски и африкански медии раздухаха скандала, като английската ВВС също публикува думи на кенийския национал.

20 минути бяха достатъчни на Академик да разбие Спартак

Академик Бултекс 99 победи като гост Спартак Плевен със 103:81 /20:29, 31:24, 31:16, 21:12/ и си осигури минимум трето място след редовния сезон преди плейофите. При определени обстоятелства пловдивският тим може да завърши и втори, а в последния мач във вторник посреща Берое от 18.30 часа. При трето място пловдивчани ще играят на четвъртфинал с Академик Сф, а при второ – с Ямбол.

СНИМКИ: Експериментален Ботев се бори мъжки, но загуби от Лудогорец

С експериментален състав Ботев се бори мъжки, но не успя да вземе нещо от Лудогорец. Жълто- черните загубиха с 2:4 в Коматево.

Пловдивчани откриха резултата в 4' с гол на Диого Кампос след центриране на Неделев.

Голова фиеста в Коматево, юноша вкара на Лудогорец

Голова фиеста на Ботев - Лудогорец след 45 минути игра. Двата отбора се оттеглиха на почивката при резултат 2:2. Канарчетата се справят отлично срещу шампионите предвид множеството промени в състава.

Ботев откри резултата в 4' с гол на Диого Кампос след центриране на Неделев.

Banner 468 x 60 px