Сръбският Младост Лучани победи Локо с 3:1 в контролна среща на лагера в Турция.

Сърбите откриха резултата в 13′ с изстрел на Никола Йоич от точката на дузпата. В последната минута на първото полувреме сърбите удвоиха резултата. След грешка в центъра на терена Адамович отне топката и изведе Марко Мирич, който вкара за 2:0

В началото на втората част влезлият на смяна Илко Пиргов допусна груба грешка и Никола Йоич се възползва и вкара за 3:0.

В 82′ Младост играч на младост получи директен червен картон за изблъскване на капитана на Локо Димитър Илиев. Локо пък получи правото да изпълни дузпа.
Зад топката застана Ерик Сорга, който беше безпогрешен за крайното 3:1.